Broušení betonu, frézování betonu, leštění betonu, leštění mramoru, teraca, žuly


Přejdi na obsah

Frézování betonu, asfaltobetonu, asfaltu

Frézováním dokážeme velmi rychle a efektivně připravit podklad před uložením nebo ukotvením finální vrstvy.Frézovaný povrch upravujeme rovnoměrně, díky kvalitním strojům VON ARX a WIRTGEN s posuvem. Na jeden přejezd dokážeme odfrézovat od 1 mm až do 11 cm podkladu! Provádíme lokální frézováni, plošní frézováni, sanaci vodorovných podkladů a ploch z betonu, asfaltu, asfaltobetonu, různých potěrů, podlah a jiných. Taktéž provádíme frézováni cest, frézováni mostů, mostovek a pod.

Frézováním provádíme následující úpravy podkladů a podlah:
- hrubování
- frézování na požadovanou výšku
- přesné frézování
- dorovnávaní
- odstraňování starých nátěrů, starých podlah
- odstraňování nivelaček, stěrek a pod.
- odstraňování kobercových lepidel
- frézovaní mostů
- odstraňování cementového šlemu, zarovnávání na požadovaný rozměr a pod.
- frézování cest - při rekonstrukci cest, zdrsňování, zarovnávání a pod.
Frézováním upravujeme podklady:
- frézování betonu
- frézování asfaltobetonu
- frézování asfaltu
- frézování potěrů, nivelaček
- frézování průmyslových podlah
- frézování jiných podkladů a podlah
Frézování provádíme na požádaní taky jako bezprašný proces.

Frézování mostový konstrukce (Poprad - Matejovce). Frézování je prováděné vytloukovými bubnovými frézami VA 30 a VA 25 TWIN s posuvem, co zaručuje rovnoměrně opracovaný podklad po celý délce. Na závěr je povrch mírně zahlazen bush-hammerom.Frézování frézou W 35 DC.


Cestním správám a samosprávám ponoukáme spolupráci při frézování cest. Frézováním frézou W 35 DC se sanace - "vyspravování" výmolů, výtluků a děr zrychlí. Oproti obvyklému způsobu opravy cest - řezáním a vybranim asfaltu pneumatickým kladivem - se tímto způsobem oprava nejen zrychlí, ale se vyřeší také estetická stránka "záplat" a odstraňuje se do požadované hloubky (ne až do pokladu). Tím pádem se může nový asfalt kvalitně navázat na starý. V praxi to tedy znamená zrychlení oprav minimálně o polovinu, kvalitněji připravený podklad, delší životnost takhle vyspravených výtluků, úsporu finančních nákladů.Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku